Sorter Przesyłek Kurierskich

Gap Personnel

Hinckley

2016-09-23

Gap Personnel to jedna z trzech największych agencji rekrutacyjnych w Wielkiej Brytanii. Istniejemy na rynku brytyjskim już przeszło 20 lat. Od 1997 roku zebraliśmy wiele prestiżowych nagród i wyróżnień co pozwala nam na zatrudnienie ponad 8000 pracowników na terenie całej Wielkiej Brytanii. Oferujemy prace w największych i najprężniejszych sektorach zatrudnienia.

Obecnie poszukujemy kobiet i mężczyzn do pracy na magazynach odzieżowych, spożywczych, przemysłowych oraz kurierskich na stanowisku PRACOWNIK MAGAZYNOWY / PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Hinckley

Obowiązki:

Sorter przesyłek dla jednej z wiodących firm kurierskich w Wielkiej Brytanii. Będziesz miał wpływ na zapewnienie, że wszystkie przesyłki klientów są rozładowywane z pojazdów, klasyfikowane poprzez zastosowanie nowoczesnego sprzętu sortującego i odesłany w drodze na dostawę następnego dnia w całej naszej sieci klientów. Będziesz odpowiedzialny za zapewnienie wysokiego poziomu jakości i usług oraz zdolność do sprostania wymaganiom szybko poruszającego środowiska.

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (NIE WYMAGANE)
Dyspozycyjność i chęć do pracy

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie
Terminowo wypłacane wynagrodzenie (w każdy piątek)
Prawo do angielskich świadczeń socjalnych
Nowoczesne magazyny i zaplecze
Możliwość podjęcia pracy od zaraz
Pomoc merytoryczna ze strony polskich i angielskich rekruterow,
Nie pobieramy żadnych opłat

Wiecej informacji znajdziecie na naszych stronach internetowych:

www.gap-personnel.pl / www.gap-personnel.com

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Wielkiej Brytanii prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel:

+48 32 7027007,+48510800444,+48510800333

Prześlij swoje aktualne CV na adres:

Company No: 6896029

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100221 ofert pracy. Sprawdź!