GRAFIK KOMPUTEROWY

Classen-Pol S.A.

Rybnik

2016-09-29

Wiodący producent podłóg laminowanych i stolarki drzwiowej oraz dystrybutor wyrobów wykończeniowych drewnianych
i drewnopochodnych poszukuje osób na stanowisko

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Zadania:

  • Przygotowywanie i dopasowywanie plików graficznych do druku cyfrowego

  • Wykonywanie retuszu oraz korekty kolorystycznej na podstawie wzorców cyfrowych i fizycznych

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie jako grafik komputerowy
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Fachowa wiedza w zakresie przygotowania do druku we wszystkich obszarach, włącznie profilowaniem i kalibracją urządzeń
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania Adobe Creative Cloud, szczególnie Photoshop
  • Otwartość na nowe technologie i innowacje
  • Doświadczenie w systemach zarządzania kolorem

Oferujemy:

  • stałą i ciekawą pracę w nowoczesnej firmie.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego.

Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) w języku polskim i hiszpańskim proszę wysyłać na e-mail: APLIKUJ
W tytule e-maila prosimy wpisać nazwę stanowiska.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102822 ofert pracy. Sprawdź!