Stolarz-od zaraz

Bergermann

Göttingen

2016-10-05

Bergermann -  jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami na terenie całej Europy. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne dla kandydatów.

 

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy  z branży budowlanej,  poszukujemy obecnie zmotywowanych pracowników na stanowisko:

 

 

Stolarz

Miejsce pracy: okolice Getyngi, Niemcy

 

 

Opis stanowiska:

 - montaż okien i drzwi

 - renowacja parkietów

 

 

Wymagania:

- doświadczenie w pracy jako stolarz

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego

- prawo jazdy kat. B

 

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- umowę o pracę bezpośrednio u austriackiego pracodawcy

- legalne, stałe zatrudnienie

- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

- świadczenia socjalne

- możliwość podjęcia pracy od zaraz

 

 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 668 863 396 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres APLIKUJ  wpisując w tytule ST/19/09/2016

 

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Bergermann Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

 

 

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 69219 ofert pracy. Sprawdź!