Praca przy mocowaniu aut

expertum

Emden

2016-09-22

Aktualnie poszukujemy odpowiednich osób zainteresowanych pracą w Niemczech.

Wymagania:
• czynne prawo jazdy kat. B min. 1rok - warunek konieczny
• znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny!
• dyspozycyjność do podjęcia pracy

Obowiązki:
• zjazd autem z promu i na prom, zaparkowanie go we wskazanym miejscu na parkingu
• zabezpieczenie samochodu przed i po transporcie morskim (laszowanie)
• możliwość pracy dla par chcących razem wyjechać do pracy - warunkiem koniecznym jest znajomość języka niemieckiego u obojga Kandydatów

Oferujemy:
• umowę o pracę
• pracę na pełen etat
• możliwość odpłatnego zakwaterowania
• możliwość pracy dla par chcących razem wyjechać do pracy
• pomoc Konsultanta (polskojęzycznego) w dopełnieniu spraw administracyjnych.

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV (w języku polskim lub niemieckim) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres: APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.