Magazynier (przyjmowanie towaru), Niemcy

EP Personal

okolica Norymbergii

2016-09-22

Agencja Pracy EP PERSONAL (nr rejestru agencji zatrudnienia 8821) poszukuje dla niemieckiej firmy produkcyjnej kobiet i mężczyzn do zatrudnienia jako:

Magazynier (przyjmowanie towaru)

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Norymbergii

Zadania:

- Odebranie, kontrola i księgowanie towaru

- praca w temperaturze  2-6 stopnie C.

- godziny pracy 5:00 – 14:00

Wymagania:

- Znajomość języka niemieckiego która będzie weryfikowana telefonicznie

- Prawo jazdy, własny samochód

- Licencja na wózek widłowy mile widziana

- Gotowość do współpracy długoletniej

- Punktualność, zaangażowanie

Pracodawca oferuje:

- Umowę o pracę na czas nieokreślony z firmą  niemiecką

- Wynagrodzenie 9,29 Euro/godzinę brutto w okresie próbnym i 10,50 Euro/godzinę brutto po okresie próbnym

- Wymiar czasu pracy min. 182 godzin miesięcznie (gwarantowany), dodatki za prace w soboty

- Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne

- Możliwość zakwaterowania w pokojach dwoosobowych w cenie 150 Euro miesięcznie (opcja)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na nasz adres mailowy:  APLIKUJ

Po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W przypadku pytań, prosimy o kontakt z Panią Izabelę Leska pod numerem 601 280 455.

Firma EP Personal nie pobiera żadnych opłat od kandydatów.

W aplikacji prosimy zamieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późn. Zmianami)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75534 ofert pracy. Sprawdź!