Zbrojarz (Belgia)

Maintec

Hasselt

2016-09-22

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy zajmującej się produkcją prefabrykatów betonowych, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Obowiązki:

- Przygotowywanie prętów zbrojeniowych
- Praca na prefabrykacji
- Łączenie i gięcie stalowych elementów
- Montaż żelaznych zbrojeń

Wymagania:

- Min. 3 lata doświadczenia w pracy jako zbrojarz

- Doświadczenie w pracy na prefabrykacji

- Umiejętność czytania planów i rysunków technicznych

- Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Zwrot kosztów podróży do 125 EUR

- Pomoc w znalezieniu zakwaterowania (płatne 65EUR/tydzień)

- Legalne zatrudnienie na belgijskich warunkach

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV, referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie i uprawnienia na jeden z poniższych adresów (w zależności od miejsca zamieszkania):

APLIKUJ lub APLIKUJ

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmy z Grupy Humares. Przesłanie aplikacji jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Certyfikat KRAZ nr 275

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77571 ofert pracy. Sprawdź!