Specjalista ds. projektowania i sprzedaży

Abakon

Kraków

2016-09-22

Firma budowlana Abakon od ponad dziesięciu lat buduje domy z ekologicznych i trwałych prefabrykatów keramzytowych. Działamy na całym Śląsku, w Małopolsce, na Dolnym Śląsku, woj. Łódzkim i Mazowieckim.

W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy pracownikado Działu Handlowego.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • możliwość pracy na pół etatu bądź na cały etat

  • pozyskiwanie klientów planujących budowę domów

  • doradztwo przy wyborze sposobu budowy

  • doradztwo przy wyborze projektów

  • pomoc przy tworzeniu projektów

Wymagania:

  • zainteresowanie budownictwem, architekturą

  • mile widziana znajomość programu Auto CAD

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • zaangażowanie w pracę

  • samodzielność

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność nawiązywania relacji z Klientem

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, w przyjaznym zespole

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • elastyczny czas pracy

Prosimy o przysyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76943 ofert pracy. Sprawdź!