operator wózka widłowego

Higiena System Sp. z o.o.

Gliwice

2016-09-22

Jesteśmy ogólnopolską firmą działającą na rynku od 1995 roku. Systematycznie od roku 2000 wzmacniamy swoją pozycję w segmencie usług dedykowanych dla przemysłu, zarówno w kwestii stałych, jak i specjalistycznych usług porządkowych. To co nas wyróżnia to kompleksowość świadczonych usług oraz wysoki standard wykonywanych zleceń, poparty licznymi referencjami.  Nasza siła to wykwalifikowany personel, nowoczesny park maszynowy oraz bardzo dobre przygotowanie logistyczne do obsługi obiektów na terenie całego kraju.

Jesteś osobą dynamiczną i pewną siebie? Dobrze się składa – poszukujemy osób na stanowisko Operator wózka widłowego, pracownik fizyczny.

Zakres Obowiązków:

-obsługa linii produkcyjnej

-utrzymywanie porządku w strefie produkcyjnej

-przywożenie, wywożenie produktów

-wywóz odpadów i resztek ze stanowisk pracy

 Wymagania:

-dyspozycyjność;
-umiejętność pracy w grupie;
-umiejętność stosowania się do poleceń;
-uprawnienia na wózki widłowe
-PRAKTYKA w obsłudze wózka widłowego

Z naszej strony oferujemy:

-praca na okres próbny na umowę zlecenie
-praca na 2 zmiany 12-godzinne w ruchu ciągłym
-praca na terenie Isover Saint Gobain
-PO OKRESIE PRÓBNYM UMOWA O PRACĘ

 W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami”