Mechanik maszyn rolniczych (Belgia)

Maintec

Hasselt

2016-09-22

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy zajmującej się sprzedażą i serwisem maszyn rolniczych, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • naprawa i serwis maszyn rolniczych takich jak: traktory, spycharki wiązarki do słomy, itp. firmy Schäffer
  • naprawa pod względem mechanicznym, hydraulicznym, elektrycznym
  • spawanie MIG/MAG
  • wymiana cylindrów, naprawa skrzyni biegów, wymiana pasków, olejów
  • naprawa silników (montaż, demontaż silnika, uszkodzonej cześci silnika)
  • naprawa pomp hydraulicznych, wymiana osi
  • naprawa instalacji na podstawie planów instalacji elektrycznej.

Wymagania:

  • Min. 7 letnie doświadczenie w naprawie maszyn rolniczych
  • Wykształcenie techniczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Doświadczenie w spawaniu MIG/MAG
  • Mile widziana – prawo jazdy kat. C/E

Oferujemy:

  • Minimum 40 godzin tygodniowo plus możliwość nadgodzin
  • Wynagrodzenie 15-16€/h brutto plus premie roczne oraz dodatki wakacyjne
  • Zwrot kosztów podróży
  • Zakwaterowanie płatne 65€/tydzień

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV, referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie i uprawnienia na jeden z poniższych adresów (w zależności od miejsca zamieszkania):

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmy z Grupy Humares. Przesłanie aplikacji jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Certyfikat KRAZ nr 275

Oferta jest nieaktualna