Holandia: Pracownik magazynowy

IFlexS Sp. z o.o.

Alkmaar

2016-09-22

IFlexS Sp. z o.o. jest Międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 273.

Na polskim rynku działamy już ponad 13 lat. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy na terenie Holandii i Polski. Pomagamy również w odzyskaniu podatku zapłaconego na terenie wielu krajów Europy.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Opis stanowiska:

  • realizacja zamówień
  • pakowanie
  • dbanie o porządek na magazynie
  • układanie towaru

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (w zależności od działu)
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • terminowe i prawidłowe wykonywanie zadań w pracy
  • mile widziane osoby młode
  • mile widziane polskie ubezpieczenie zdrowotne

Oferujemy:

  • pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia
  • zakwaterowanie najczęściej w pokojach dwuosobowych
  • dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy)
  • wynagrodzenie zgodne z przepisami prawa holenderskiego (dodatki za pracę zmianową,  w nadgodzinach, dni wolne itp.)
  • stawki godzinowe uzależnione od wieku kandydata: *od  7,21 do 10,96 euro brutto
  • dodatek urlopowy, wakacyjne (wypłacane zgodnie z CAO)
  • bezpłatne doradztwo w zakresie rozliczeń podatkowych (zarówno w polskim jaki w zagranicznym urzędzie skarbowym)
  • umowa o pracę tymczasową na długi okres czasu (minimum 3 miesiące)

Oferta Pracy tymczasowej.

Osoby spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail:

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 r. (Dz.U. 1997 nr 133, poz.883).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!