Pracownik sklepu- Osiedle Kaliny

KADRY SERWIS Sp. z o.o.

Szczecin

2016-09-22

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego Klienta średnio-powierzchniowego sklepu spożywczego, poszukujemy pracownika na Osiedlu Kaliny w Szczecinie:

Pracownik Sklepu os. Kaliny

Obowiązki:
• Obsługa kasy fiskalnej,
• Obsługa klienta,
• Dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów.

Oczekiwania:
• Mile widziany status osoby uczącej się,
• Mile widziane doświadczenie,
• Chęć do pracy.

Oferujemy:
• Elastyczny grafik pracy,
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• Szansę podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobycia doświadczenia.

Chętnych prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: APLIKUJ
W tytule wiadomości proszę wpisać "Kaliny".

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 531-641-084, 91-852-50-51

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.). „

Jest to oferta pracy tymczasowej.

11779 - wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102798 ofert pracy. Sprawdź!