TECHNOLOG PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO - WĘDLINY

WB Staffing

Warszawa

2016-09-22

Agencja zatrudnienia WB Staffing to międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz rekrutacji stałych z siedzibą w Warszawie (wpisaną do Rejestru Podmiotów prowadzących Agencję Zatrudnienia pod numerem 12379).

Dla naszego klienta z Rosji poszukujemy osoby na stanowisko:

TECHNOLOG PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO
WĘDLINY (KIEŁBASY, PARÓWKI, WĘDZONKI)

Miejsce pracy: Briańsk (Rosja)

Zadania:

  • Tworzenie receptur i rozwiązań smakowych
  • Przygotowanie dokumentacji technologicznej
  • Specyfikacja nowych produktów z uwzględnieniem wymagań jakościowych
  • Nadzór nad zespołem i odpowiedzialność za terminową realizację planu produkcyjnego
  • Gospodarowanie surowcem oraz zwrotami
  • Kontrola jakości wyprodukowanych wyrobów
  • Raportowanie do księgowości i Zarządu
  • Współpraca z różnymi działami w zakresie przygotowywania i wdrażania nowych wyrobów

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku samodzielnego technologa - warunek konieczny
  • Wykształcenie - Technolog przetwórstwa mięsnego
  • Znajomości formalno – prawnych przepisów dotyczących produktów mięsnych
  • Praktyczną wiedzę techniczną i technologiczną z zakresu produkcji żywności
  • Samodzielność w działaniu
  • Świetna organizacja pracy własnej
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uznaniową
  • Możliwość bezpłatnego mieszkania przy zakładzie
  • Wybranej osobie oferujemy pracę w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się firmie oraz możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania ciekawych doświadczeń.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV z opisem zakresu obowiązków na adres: APLIKUJ z dopiskiem Technolog

Więcej informacji pod numerem 534 348 534

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 936 z poźń zm.)