USTAWIACZ MASZYN PRODUKCYJNCYH

HERSTER Agencja Zatrudnienia

Legnica

2016-09-22

Agencja Pracy Tymczasowej HERSTER (nr cert.10712)
poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

OPIS STANOWISKA PRACY:

• Ustawianie maszyn produkcyjnych (wtryskarki, prasy)
• Miejsce pracy: Legnica - Strefa Ekonomiczna
• Praca w systemie 3-zmianowym (poniedziałek – piątek)

WYMAGANIA:
• Wykształcenie zawodowe lub techniczne
• Znajomość rysunku technicznego
• Dokładność, sumienność
• Mile widziane doświadczenie związane z obłsugą i przezbrajaniem maszyn
• Mile widziane zdolności związane z obsługą komputerów, zainteresowania elektroniczne, mechaniczne, informatyczne.

OFERUJEMY:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową – docelowo zatrudnienie w firmie Klienta
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie

KONTAKT: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego cv na adres e-mail: APLIKUJ, w tytule maila wpisując: USTAWIACZ MASZYN PRODUKCYJNYCH

Tel: 727-239-265, 503-673-881
Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!