Doradca ds. nieruchomości

Biuro Obrotu Nieruchomościami INVESTOR

Warszawa

2016-09-22

Biuro Obrotu Nieruchomościami INVESTOR jest firmą z 20-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Należymy do Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami – WSPON i Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości - PFRN. Jesteśmy założycielami i członkami systemu MLS-WSPON. Do naszego zespołu poszukujemy osób kreatywnych, gotowych rozpocząć pracę pełną wyzwań na stanowisku Doradcy ds. nieruchomości.

Poszukujemy osób:

  • Łatwo nawiązujących kontakty interpersonalne
  • Posiadających umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
  • Samodzielnych w działaniu, odpowiedzialnych i dyspozycyjnych

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych ofert
  • Prezentacje nieruchomości
  • Obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami
  • Dbałość o aktualizację wewnętrznej bazy danych
  • Monitorowanie rynku nieruchomości

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień prawnych związanych z rynkiem nieruchomości
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Pracę z wynagrodzeniem stałym oraz prowizyjnym
  • Wsparcie w pracy udzielane przez doświadczonych pośredników
  • Możliwość uzyskania doświadczenia na rynku nieruchomości
  • System praktycznych szkoleń

W przesyłanych aplikacjach prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)”.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: APLIKUJ.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!