PRACOWNIK RESTAURACJI

Kolumna Park Sp. z o.o.

Pabianice

2016-09-22

HOTEL KOLUMNA PARK *** poszukuje Kandydatów na Stanowisko: Kelner/Kelnerka
Miejsce Pracy: Przygoń/Łódzkie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku kelner/kelnerka będzie odpowiedzialna za:

-sprawną i uprzejmą obsługę Gości klubu oraz restauracji
-przygotowanie sali klubowej oraz restauracjii
-obsługę konferencji oraz imprez okolicznościowych
-aktywną sprzedaż dań a'la carte
-przygotowanie napojów oraz ich podanie

Wymagania

Poszukujemy osób:

-uśmiechniętych
-chętnych do pracy oraz nauki
-dyspozycyjnych
-dobrze zorganizowanych i dokładnych
-o miłej aparycji i wysokiej kullturze osobostej
-mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
-gotowych do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

-stabilną i interesującą pracę
-możliwość rozwoju zawodowego
-pakiet szkoleń
-przyjazną atmosferę
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacje (cv, list motywacyjny) wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: APLIKUJ

Prosimy o dołączenie klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.”)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!