Pracownik Produkcji -Pakowacz

Human&Hunter

Zawiercie

2016-09-22

Human & Hunter Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664)

PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI

(miejsce pracy: Zawiercie)

OPIS STANOWISKA:

  • Produkcja, przygotowywanie oraz pakowanie wyrobów garmażeryjnych
  • Kontrola jakości wyprodukowanych produktów
  • Praca zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa i jakości
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

WYMAGANIA:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Zdolności manualne
  • Dyspozycyjność, dokładność oraz sumienność
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Motywacja do pracy na produkcji
  • KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA -bardzo mile widziana

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia uznaniowa
  • Pracę na stałe w pełnym wymiarze czasu pracy, docelowo w ramach umowy o pracę
  • Pracę w systemie 3- zmianowym
  • Pracę w renomowanej firmie w miłej atmosferze
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Atrakcyjny pakiet socjalny m.in. świadczenia świąteczne, wyjazdy integracyjne, możliwość zakupu wyrobów Virtu w korzystnych cenach

Dodatki do dojazdów do pracy spoza Zawiercia.

kontakt telefoniczny: 535 861 784 lub wyślij CV APLIKUJ

Prosimy o dodanie klauzuli w treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji przez Human & Hunter agencję zatrudnienia o numerze 6664, dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych pracodawcom w związku z prowadzonymi przez firmę Human & Hunter procesami rekrutacyjnymi."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102916 ofert pracy. Sprawdź!