Pracownik Magzynu Komputerowego

Human&Hunter

Częstochowa

2016-09-22

Firma Human & Hunter (KRAZ 6664) odkąd powstała (2010 r.), wspiera działalność swoich klientów w obszarze kadrowym, dostarczając im niezbędne zasoby ludzkie. Uważamy że, umiejętności i kompetencje mogą stworzyć silny zespół i wiarygodną, stabilną firmę. Tysiące zrealizowanych projektów w Polsce i za granicą dowiodły, że potrafimy stawić czoła wyzwaniom rynku i sprostać oczekiwaniom klientów.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży automotive poszukujemy osoby na stanowisko:

(miejsce pracy: Częstochowa)

Zadania:

- montaż części komputerowych

- serwis sprzętu komputerowego

- montaż poszczególnych elementów,

- wzrkowa kontrola jakości.

Wymagania:

- podstawowa znajomość części  komputerowych,

- doświadczenie w pracy na produkcji będzie atutem,

- zdolności manualne,

- chęci do podjęcia długofalowej współpracy.

Nasz Klient oferuje:

- umowa zlecenie

- możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę po okresie próbnym,

- w zalezności od działu mozliwość pracy na 1/2/3 zmiany

Osoby zainteresowane pracą zapraszamy do naszego biura w Częstochowie przy ul. Dekabrystów 33 lok. 9, wyślij swoje CV na adres: APLIKUJ  lub zadzwoń: 535 861 784

KLAUZULA

Do aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji przez Human & Hunter agencję zatrudnienia o numerze 6664, dla potrzeb procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych pracodawcom w związku z prowadzonymi przez firmę Human & Hunter procesami rekrutacyjnymi.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 97854 ofert pracy. Sprawdź!