Murarz we Francji

Jobs Plus

GIGEAN

2016-09-22

Firma Jobs Plus, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta, francuskiej firmy budowlanej specjalizującej się od kilkunastu lat w murarskich oraz wykończeniach, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

MURARZ
Miejsce pracy: Francja, region Langwedocja-Roussillon

Zakres obowiązków:

  • Szeroki zakres prac murarskich
  • Wykonywanie ścian zewnętrznych, wewnętrznych nośnych oraz działowych o niskiej zabudowie   mieszkalnej oraz budynkach wielokondygnacyjnych
  • Tynkowanie
  • Prace wykończeniowe: płytki, sufity podwieszane

Wymagania:

  • Wysokie kwalifikacje murarskie
  • Znajomość języka francuskiego
  • 5 lat doświadczenia w pracy jako murarz
  • Zaangażowanie w wykonywane czynności
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podjęcia długoterminowego zatrudnienia
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
  • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu
  • Samochód oddany do dyspozycji pracowników

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Weryfikacja znajomości języka FRANCUSKIEGO odbywa się podczas rozmowy telefonicznej.

Zainteresowała Cię nasza propozycja? POZWÓL NAM POZNAĆ SIĘ BLIŻEJ I OPOWIEDZIEĆ WIĘCEJ O NASZEJ OFERCIE – PRZEŚLIJ CV POPRZEZ E-MAIL: APLIKUJ

LUB POPRZEZ FORMULARZ:

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Piastowska 44, 30-070 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego. Zezwalam na przekazywanie moich danych osobowych w celu określonym powyżej za granicę do krajów Unii Europejskiej.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76573 ofert pracy. Sprawdź!