Specjalista ds. sprzedaży MICE

Kosek & Kosek

Zakopane

2016-09-22

Od kandydatek/kandydatów oczekujemy:

  • co najmniej rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku związanym z aktywną sprzedażą usług;
  • wiedzy z zakresu technik sprzedaży, zasad przygotowywania i prezentowania ofert sprzedażowych;
  • znajomości kanałów sprzedaży;
  • rozwiniętych zdolności i umiejętności interpersonalnych;
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
  • komunikatywności;
  • zdolności negocjacyjnych oraz samodzielności;
  • umiejętności zorganizowania własnej pracy;
  • umiejętności obsługi programów pakietu MS Office.

Obowiązki na stanowisku:

  • realizowanie polityki i strategii sprzedażowej wedle założonych budżetów oraz zatwierdzonych planów marketingowych;
  • aktywne poszukiwanie klientów w segmencie MICE, jak również utrzymywanie i budowanie relacji z kluczowymi klientami;
  • koordynowanie konferencji, bankietów, imprez realizowanych na terenie hotelu zgodnie z obowiązującym w sieci standardem;
  • tworzenie i aktualizowanie bazy danych o klientach;
  • monitoring i analiza danych w aspekcie sprzedaży konferencyjnej hotelu;
  • przygotowanie i udział w eventach w segmencie MICE.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz do karty Multisport, umożliwiającej korzystanie z zajęć sportowo-rekreacyjnych;
  • pracę w gronie profesjonalistów;

CV: APLIKUJ

Tel: 502 770 995

Agencja Doradztwa Personalnego Kosek & Kosek nr cert. 11606