Pracownik drukarni - operator krajarki / gilotyny

kariera

Gliwice

2016-09-22

Personalne Doradztwo Biznesowe – firma doradczo-konsultingowa o nr certyfikatu 7780, dla jednego ze swoich klientów z branży drukarskiej, poszukuje pracownika na stanowisko:

Operatora krajarki

Wymagania:
- wykształcenie min. zawodowe,
- zaangażowanie i dokładność,
- chęć do pracy,
- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności
- osoba z terenu Zabrza (dojazd).

Obowiązki na stanowisku:
- przygotowanie materiałów do cięcia,
- obsługa programatora krajarki,
- odbiór i składowanie pociętych elementów,
- utrzymanie powierzonego urządzenie w czystości; odpowiednia konserwacja,
- utrzymanie porządku wokół stanowiska pracy,
- przestrzeganie przepisów bhp i przeciwpożarowych.

Firma oferuje:
- umowę o pracę na okres próbny z możliwością przyjęcia na stałe,
- stałe wynagrodzenie,
- możliwość nabycia doświadczenia,
- pracę na samodzielnym stanowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99993 ofert pracy. Sprawdź!