kelner/barman

Ramatech

Kraków

2016-09-22

Kelner / barman

 Opis stanowiska

  • obsługa gości a’ la carte,
  • obsługa bankietów,
  • obsługa cateringów zewnętrznych,
  • kompetentna i uprzejma postawa wobec klientów,
  • ścisła współpraca z personelem kuchni, w dbałości o estetyczne podanie potraw i napoi,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy,
  • dbałość o estetykę stanowiska pracy oraz pozostawienie go po zakończonej zmianie w należytej czystości.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku kelnera/kelnerki,
  • aktualna książeczka sanepid,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z gośćmi,
  • dyspozycyjność,
  • wysoka kultura osobista,
  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne lub hotelarskie,
  • kursy barmańskie i baristyczne będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • pracę w systemie zmianowym,
  • pracę w młodym zespole,
  • zatrudnienie na etat lub umowę zlecenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywującego na adres: APLIKUJ

Prosimy o załączenie klauzuli:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)”

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76526 ofert pracy. Sprawdź!