Kurier - Wrocław

Grupa Progres Katowice

Wrocław

2016-09-22

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 18 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku Kuriera

Miejsce pracy: WROCŁAW

Oferujemy:

- profesjonalne środowisko pracy;
- pracę w młodym, dynamicznym zespole;
- korzystne warunki wynagrodzenia - 17 zł brutto/h.

Zakres obowiązków:

- odbieranie przesyłek od nadawcy oraz dostarczanie przesyłek do adresata;
- odpowiedzialność za zabezpieczanie transportowanych przesyłek;
- prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą.

Wymagania:

- doświadczenie w branży kurierskiej;
- prawo jazdy minimum kat. B;
- znajomość topografii miasta;
- dokładność i odpowiedzialność;
- systematyczność;
- dyspozycyjność;
- niekaralność;
- wysoka kultura osobista.

Prosimy o przesłanie CV i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99672 ofert pracy. Sprawdź!