Przygotowanie do inwentaryzacji - Makro - Przejazdowo - 12,80 zł brutto / h

Job-Target Sp. z o.o.

Gdańsk

2016-09-22

Wymagania:

- doświadczenie w inwentaryzacjach

- mile widziana książeczka sanepidowska

- skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań

- dyspozycyjność od zaraz do końca miesiąca

Obowiązki:

- układanie towaru zgodnie ze schematem

- liczenie towaru

Oferujemy:

- Stawka godzinowa 12,80 zł / h brutto,

- współpraca na podstawie umowy zlecenia,

- Wypłata zawsze na koniec bieżącego miesiąca.

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 501 - 039 -794 lub 609 - 602 - 972 oraz osobistego w siedzibie firmy JOB-TARGET Sp. z o.o. (agencja zatrudnienia wpisana pod numerem 12985) mieszczącej się w Gdańsku na ul. Konrada Leczkowa 22A (budynek Techno-Service).

Aktualne CV prosimy przesłać na adres: APLIKUJ podając w temacie wiadomości Nr Ref. inw/gda/2016

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75346 ofert pracy. Sprawdź!