Wykładanie towaru - Markety Gdańsk

Job-Target Sp. z o.o.

Gdańsk

2016-09-22

Wymagania:

- książeczka sanepidowska - wymóg konieczny,

- zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Obowiązki:

- wysoka jakość obsługi klienta,

- wykładanie towaru,

- ekspozycja towaru zgodnie ze standardami Auchan.

Oferujemy:

- Stawka godzinowa 12 zł / h brutto,

- współpraca na podstawie umowy zlecenia,

- elastyczny grafik,

- możliwość współpracy do końca roku!

- Wypłata zawsze na koniec bieżącego miesiąca.

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 501 - 039 -794 lub 609 - 602 - 972 oraz osobistego w siedzibie firmy JOB-TARGET Sp. z o.o. (agencja zatrudnienia wpisana pod numerem 12985) mieszczącej się w Gdańsku na ul. Konrada Leczkowa 22A (budynek Techno-Service).

Aktualne CV prosimy przesłać na adres: APLIKUJ podając w temacie wiadomości Nr Ref. weekend/gda/2016.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76526 ofert pracy. Sprawdź!