Praca od zaraz - kontrolowanie jakości!

Full Job

Chrzanów

2016-10-11

Agencja Pracy Full Job poszukuje kandydatów chętnych do podjęcia zatrudnienia jako kontroler jakości.

Miejsce: Chrzanów

Stanowisko: Kontroler jakości

Zakres zadań:

- wzrokowa i manualna kontrola jakości produktów

- sporządzanie raportów z przeprowadzonych kontroli

- proste prace pomocnicze przy etykietowaniu i pakowaniu artykułów

Oferujemy:

- możliwość podjęcia długoterminowej współpracy

- atrakcyjną stawkę godzinową

- umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS

- szkolenie wstępne

Wymagania:

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

- chęć pracy zmianowej (6-14, 14-22, 22-6)

- duże zdolności manualne

- komunikatywność

- mile widziane doświadczenie przy podobnych czynnościach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV przez portal OLX.pl wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzaniu danych osobowych.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.