ODLEWNIK (ODLEWNICTWO CIŚNIENIOWE)

Work & Business Solutions

Dania

2016-09-22

Work & Business Solutions  jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego klienta – duńskiej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dania
Nr ref.: ODL/DN/16

Zakres obowiązków:

  • Uruchamianie nowych procesów odlewniczych.
  • Obsługa i ustawianie maszyn odlewniczych.
  • Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów.
  • Kontrola zgodności produktu ze specyfikacją klienta.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w odlewni metali lekkich.
  • Znajomość procesu odlewania ciśnieniowego.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę (dającej prawo m.in. do pobierania dodatków rodzinnych).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pomoc w znalezieniu mieszkania.
  • Przyjazne środowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: APLIKUJ

W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: ODL/DN/16

Dołącz do najlepszych!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wbspraca.pl

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w tym danych osobowych, przez firmę Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnego oraz przyszłych  procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Dane udostępniam dobrowolnie oraz mam świadomość, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawienia oraz zaprzestania ich przetwarzania.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75712 ofert pracy. Sprawdź!