HEAD OF FINANCIAL DEPARTMENT

Work & Business Solutions

Kraków

2016-09-22

Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Dla naszego Klienta działającego w branży budownictwa infrastrukturalnego, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Nr. Ref. KFE/KR/15

Zakres obowiązków:

- Zarządzanie działem finansowym spółki.

- Tworzenie krótko i długoterminowych strategii finansowych.

- Projektowanie, wdrażanie i nadzór nad procedurami z zakresu obrotu gotówką i operacji bezgotówkowych.

- Projektowanie i wdrażanie procedur w zakresie obserwacji i naliczania podatków pośrednich.

- Projektowanie, wdrażanie i nadzór nad procedurami w obszarze aktywów trwałych, obrotowych oraz kontraktów długoterminowych.

- Rekomendacja oraz wybór źródeł finansowania w obszarze działalności operacyjnej spółki.

- Projekcje operacyjne w zakresie płynności podmiotu (cash flow).

- Zarządzanie obszarem potrzeb gwarancyjnych i ubezpieczeniowych spółki.

- Kontrola formalno-rachunkowa obciążeń kosztowych.

- Kontrola merytoryczna z zakresu kosztów finansowania, gwarancji, ubezpieczeń oraz ich refakturowanie.

- Ewidencja i nadzór zagadnień dotyczących zobowiązań warunkowych.

- Rekomendacja metod zabezpieczeń w zakresie operacji walutowych oraz monitoring pozycji walutowej spółki.

- Projektowanie i nadzór nad zagadnieniami dotyczącymi funduszy specjalnych.

- Nadzór nad przygotowaniem sprawozdania zarządu z działalności spółki.

- Przygotowanie raportów i analiz dla zarządu, udziałowców i innych interesariuszy spółki.

Wymagania:

- Co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy w dziale finansowo-księgowym na stanowisku kierowniczym.

- Dobra znajomość zagadnień podatkowych.

- Praktyczna znajomość systemów finansowych.

- Umiejętność zarządzania zespołem.

- Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.

- Przedsiębiorczość i inicjatywa.

- Umiejętność obsługi komputera: MS Office, finansowe systemy informatyczne.

Mile widziane:

- Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse).

- Znajomość branży budowlanej.

Nasz klient oferuje:

- Zatrudnienie w firmie o wieloletniej tradycji.

- Umowę o pracę.

- Atrakcyjne wynagrodzenie.

- System motywacyjny uzależniony od efektów pracy.

- Narzędzia pracy (telefon, komputer).

- Swobodę w kształtowaniu podległego działu.

- Szkolenia z zakresu finansów.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: APLIKUJ

W temacie maila prosimy podać numer referencyjny KFE/KR/15

Dołącz do najlepszych!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wbspraca.pl

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w tym danych osobowych, przez firmę Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnego oraz przyszłych  procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Dane udostępniam dobrowolnie oraz mam świadomość, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawienia oraz zaprzestania ich przetwarzania.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75480 ofert pracy. Sprawdź!