DYREKTOR TECHNICZNY

Work & Business Solutions

Bochnia

2016-09-22

Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego Klienta, producenta urządzeń chłodniczych, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Bochnia
Nr ref.: DP/BC/16

Zakres obowiązków:

- Zarządzanie produkcją ze szczególnym uwzględnieniem optymizacji produkcji i jej kosztów.

- Planowanie wartości produkcji i realizacja terminów produkcji.

- Zarządzanie i nadzór nad infrastrukturą i parkiem maszynowym.

- Planowanie i kontrola budżetów.

- Nadzorowanie i monitorowanie efektywności pracy zespołu.

- Aktywny udział w projektach inwestycyjnych oraz optymalizacyjnych.

- Zapewnienie ciągłości procesu produkcji.

- Wykorzystywanie metod zarządzanie produkcją.

Wymagania:

- Min. 3- letnie doświadczenia na podobnym stanowisku.

- Wykształcenie wyższe techniczne.

- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

- Umiejętność wdrażania rozwiązań skutecznie optymalizujących produkcję.

- Praktyczna znajomość metod zarządzania produkcją.

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

- Zdolności interpersonalne i organizacyjne.

- Znajomość pakietu MS Office.

- Prawo jazdy kat. B.

Nasz klient oferuje:

- Umowę o prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Atrakcyjne wynagrodzenie.

- Narzędzia pracy (komputer, telefon, samochód).

- Samodzielną i odpowiedzialną pracę na stanowisku dającym możliwość rozwoju zawodowego,

- Realny wpływ na kierunki rozwoju działu.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: APLIKUJ

W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: DP/BC/16

Dołącz do najlepszych!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wbspraca.pl

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w tym danych osobowych, przez firmę Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Dane udostępniam dobrowolnie oraz mam świadomość, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawienia oraz zaprzestania ich przetwarzania.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75868 ofert pracy. Sprawdź!