Specjalista ds. produkcji

WALSRODER CASINGS POLSKA SP. Z O.O.

Nowa Wieś Legnicka

2016-09-22

 

Firma Walsroder  Casings Sp. z o.o.

z siedzibą w Nowej Wsi Legnickiej od ponad 20  lat działa na rynku polskim na rzecz niemieckiej firmy CaseTech GmbH – producenta osłonek Walsroder® znanych ze swojej jakości i powszechnie stosowanych na całym  świecie.

Specjalista ds. produkcji
Miejsce pracy: Legnica/Nowa Wieś Legnicka
 
 

Obowiązki:

- Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego i dbanie o jego ciągłość

- Kontrola rozliczania i realizacji zleceń produkcyjnych

- Optymalizacja produkcji zgodnie z zasadami Lean  Manufacturing, Kaizen, 5 S, TPM, SMED

- Organizacja i zarządzanie logistyką wewnętrzną na obszarze produkcji


Wymagania:

Jeśli interesuje Cię produkcja i jej rozliczanie,  znasz bardzo dobrze Excela, jesteś dokładna/y i skrupulatna/y,  lubisz pracę w zespole, szukasz nowych wyzwań, dołącz do naszego zespołu.   


Oferujemy:

Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o stabilnej pozycji na rynku, działającą zgodnie z zasadami etyki w biznesie, odpowiedzialnością społeczną, jako jedna z nielicznej grupy firm w Polsce otrzymaliśmy certfikat SA8000, ponieważ dbamy o: przyjazną atmosferę w pracy, balans miedzy pracą, a życiem prywatnym naszych pracowników (imprezy sportwe, wyjścia do kina, pakiety medyczne, pakiety sportowe, ubezpieczenie na  życie),  a także rozwój naszych pracowników poprzez uczestnictwio w szkoleniach pogłębiających wiedzę dot. procesów produkcji oraz rozwijających kompetencje np.   kursach językowych.  

 

aplikuj

Cv wraz listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres:

 

APLIKUJ

Nowa Wieś Legnicka 107, 59-241 Legnickie Pole

 

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).
 

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 68480 ofert pracy. Sprawdź!