Praca w charakterze Opiekunki na terenie Niemiec

Gowork.pl

okolice Kolonii

2016-09-23

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych.

Kursy języka niemieckiego

    Kurs doszkalający 60 h 600 zł
    Kurs od podstaw 168 h 1399 zł
    Kurs wyjazdowy
    od podstaw
3 tygodnie 2990 zł

 BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Nr referencyjny: NIEM_1055A

Nasz podopieczny:

Aktualnie poszukujemy Opiekunki dla 75 – letniej pani Anny. Podopieczna przeszła udar, głównie leży. Porusza się przy pomocy drugiej osoby lub na wózku inwalidzkim. Seniorka jest osobą inkontynentną, korzysta ze stałego cewnika. Pani Anna jest w dobrej kondycji psychicznej.

Obowiązki:

Do obowiązków Opiekunki będzie wspieranie oraz czuwanie nad dobrym samopoczuciem podopiecznej. Pani Anna potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach, takich jak: jedzenie, ubieranie się, pielęgnacja ciała oraz kąpiele.

Dodatkowo Opiekunka będzie musiała zmieniać pielucho – majtki, asekurować seniorkę w przejściu z łóżka na wózek oraz w razie potrzeby wstawać do podopiecznej w nocy.

Wymagania:

·         minimum komunikatywna znajomości języka niemieckiego

·         doświadczenie w pracy z osobą starszą lub niepełnosprawną

·         dyspozycyjność na okres 2 – 3 miesięcy

·         dobry stanu zdrowia

·         dodatkowym atutem będzie czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Oferujemy legalną pracę, składki ZUS, ubezpieczenie oraz wynagrodzenie w wysokości 1200 euro netto. Dodatkowo Opiekunka ma zapewnioną podróż w obie strony, wyżywienie oraz zakwaterowanie w pokoju z osobą łazienką(Internet i TV).

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7323 oraz imię i nazwisko oraz województwo.