Zostań Opiekunką osób starszych – pracuj w Niemczech!

Engeldaheim

okolice Hamburga

2016-09-23

Miejsce zlecenia: okolice Hamburga

Naszą podopieczną jest pani Sabine. Seniorka jest osobą mobilną, potrzebuje tylko asekuracji przy siadaniu czy zejściu ze schodów. Podopieczna ma problemy z pamięcią.

Nr referencyjny: NIEM_1213A

Obowiązki:

·         Dbanie o dobre samopoczucie seniorki

·         Pomoc w myciu oraz czynnościach toaletowych

·         Przyrządzanie posiłków i pomoc w jedzeniu

·         Pomoc w ubieraniu

·         Towarzyszenie w wizytach lekarskich

·         Drobne porządki w domu, pranie oraz prasowanie

Wymagania:

Kandydatka na opiekunkę powinna być osobą ciepłą, cierpliwą oraz komunikatywną. Od Kandydatek oczekujemy również komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece.

Oferujemy:

Opiekunką gwarantujemy, zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, legalne zatrudnienie, pokrycie kosztów przejazdu, atrakcyjne wynagrodzenie plus oraz indywidualny dobór ofert.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7478 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75977 ofert pracy. Sprawdź!