Praca w Niemczech od zaraz dla opiekunki osób starszych

Engeldaheim

okolice Bremy

2016-09-23

Rekrutujemy na stanowisko opiekunki osób starszych w Niemczech. Jeżeli znasz język niemiecki wyślij nam swoje zgłoszenie.

Miejsce wyjazdu: okolice Bremy

Do opieki jest Senior Pan Gerhard (79 lat), waży 80 kg. Pan porusza sam, sam również wstaje. Choruje na depresję i demencję, bywa często rozkojarzony. Jest również cukrzykiem.

Nr referencyjny: NIEM_813A

Obowiązki:

Zajmowanie się domem, robienie zakupów, gotowanie, jazda samochodem na terenie Niemiec.

Pan potrzebuje wsparcia przy myciu.

Wymagania:

  • Język na poziomie dobrym;
  • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi;
  • Mile widziane prawo jazdy oraz referencje

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie i ubezpieczenie
  • opłacony przejazd do i z Niemiec
  • wyżywienie i zakwaterowanie w miejscu pracy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5058 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77571 ofert pracy. Sprawdź!