Poszukujemy Opiekunki dla pani Alice

altenbetreuung24

Dortmund

2016-09-23

 

 

 

 

 

Seniorka choruje na demencję, osteoporozę oraz ma problemy z nietrzymaniem moczu. Pani Alice porusza się zarówno w domu jak i na zewnątrz na wózku inwalidzkim. 

 

Poszukujemy Opiekunki dla pani Alice
Nr referencyjny: NIEM_1221A

Obowiązki:

Pielęgnacja ciała oraz pomoc w czynnościach toaletowych(w tym również zmiana pielucho – majtek), pomoc w ubieraniu, prowadzenie i obsługa wózka inwalidzkiego, gotowanie oraz pomoc w jedzeniu. 

Wymagania:

·         Zaangażowanie w wykonywaną pracę

·         Gotowość pracy za granicą przez 2 – 3 miesiące

·         Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

·         Doświadczenie w opiece (dodatkowym atutem będą referencje z poprzednich miejsc pracy) 

Oferujemy:

Opiekunce która podejmie z nami współpracę zapewniamy legalne zatrudnienie, ubezpieczenie oraz składki ZUS, zakwaterowanie w pokoju z dostępem do Internetu, podróż w obie strony oraz opiekę naszego zespołu podczas zlecenia.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7310 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

 

Czekamy na Twoją aplikację!
 
aplikuj
 
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

 

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75623 ofert pracy. Sprawdź!