Opieka nad osobą straszą, Stocksee

altenbetreuung24

Stocksee

2016-09-23

Pan Adolf, ma drugi stopień niepełnosprawności, porusza się tylko za pomocą wózka.

Ma Alzhaimera, reumatyzm oraz problem z nietrzymaniem moczu.

Obowiązki:

To tylko czynności związane z opieką na podopiecznym:

  • pomoc w ubieraniu i rozbieraniu
  • zmiana pielucho-majtek
  • towarzyszenie w wizytach u lekarza

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie dostatecznym
  • Doświadczenie w pracy z osobami starszymi i schorowanymi.

Oferujemy:

  • Opłacone składki ZUS oraz ubezpieczanie
  • Wynagrodzenie miesięczne: 1150 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820 o treści: 4405 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego. ODDZWONIMY

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75963 ofert pracy. Sprawdź!