Pomoc domowa oraz opieka dla Seniora

Engeldaheim

Frankfurt nad Menem

2016-09-23

Miejsce zlecenia:  Frankfurt nad Menem

Pani Magdalene choruje na Alzhaimera oraz demencję, przez co jest rozkojarzona i ma kłopoty z pamięcią. Podopieczna ma również problemy z nietrzymaniem moczu oraz niedosłyszy. W chwili obecnej pomaga seniorce opiekun socjalny.

Nr referencyjny: NIEM_1208A

Obowiązki:

·         Pomoc w kąpieli/prysznicu

·         Zmiana pielucho – majtek

·         Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu

·         W razie potrzeby wstawanie do seniorki w nocy

·         Gotowanie, sprzątanie, pranie, zakupy

Wymagania:

Kobieta z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Od Kandydatek oczekujemy również zaangażowania w wykonywaną pracę oraz cierpliwego i serdecznego podejścia do drugiego człowieka. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie oraz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

·         Zakwaterowanie w domu podopiecznego

·         Wyżywienie

·         Przejazd w obie strony

·         Opiekę koordynatorów na czas wyjazdu

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Bezpieczną i legalną pracę

·         Ubezpieczenie oraz odprowadzane składki ZUS

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6665 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75868 ofert pracy. Sprawdź!