Para Seniorów poszukuje Opiekunki

altenbetreuung24

Wiesbaden

2016-09-23

 

 

 

 

 

Opieki wymaga pani Magdalene i pan Fryderyk. Seniorka choruje na demencję oraz cukrzycę, astma powoduje u seniorki duszności oraz silny kaszel. Oboje podopiecznych cierpi na demencję. Pani Mgdalene również problemy z nietrzymaniem moczu. 

 

Para Seniorów poszukuje Opiekunki
Nr referencyjny: NIEM_1167A

Obowiązki:

·         Pielęgnacja ciała ( w tym zmiana pielucho – majtek)

·         Przyrządzanie posiłków oraz pomoc w jedzeniu

·         Pomoc w ubieraniu

·         Towarzyszenie w wizytach lekarskich

·         Asekuracja przy przejściu z łóżka na wózek

·         Opieka również w nocy

·         Robienie zakupów, drobne porządki w domu, pranie 

Wymagania:

Oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w opiece (mile widziane referencję z poprzednik miejsc pracy), dobrego stanu zdrowia, cierpliwego i wyrozumiałego podejścia do drugiego człowieka. 

Oferujemy:

Opiekunką gwarantujemy przejazd do i z Niemiec, zakwaterowanie oraz wyżywienie, opiekę naszego zespołu podczas wyjazdu, legalną pracę, ubezpieczenie, wynagrodzenie w wysokości 1620 euro netto. 

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7434 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

 

Czekamy na Twoją aplikację!
 
aplikuj
 
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

 

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76119 ofert pracy. Sprawdź!