Potrzebna opiekunka dla Pana Antona (85 lat)

altenbetreuung24

Stuttgart

2016-09-23

 

 

 

 

 

Miejsce wyjazdu: Stuttgart

Aktualnie poszukujemy opiekunki dla Starszego Pana Antona. Jest samodzielny, sam chodzi, jednak potrzebuje asekuracji. Cierpi na Alzheimera oraz demencję i często jest apatyczny, zdezorientowany i zapomina o wielu rzeczach.

 

Potrzebna opiekunka dla Pana Antona (85 lat)
Nr referencyjny: NIEM_179A

Obowiązki:

Do zadań Opiekunki będzie należało dbanie o seniora, jego dobre samopoczucie, ale także regularnie o sprawy higieniczne i toaletowe, pomoc podopiecznemu w ubieraniu i rozbieraniu oraz zmianie pielucho – majtek.  Zadaniem Opiekunki będą również czynności związane z prowadzeniem domu, robieniem zakupów, przygotowywaniem posiłków, także prasowanie, pranie i sprzątanie.

Wymagania:

Poszukujemy kobiet z doświadczeniem w opiece nas osobami starszymi i z dostateczną znajomością języka niemieckiego. Opiekunka musi posiadać czynne prawo jazdy oraz być osobą niepalącą.

Oferujemy:

- Pracę w stabilnej firmie
- Legalne zatrudnienie u polskiego pracodawcy
- Odprowadzane składki emerytalno-rentowe oraz ubezpieczenie
- Opłacony oraz zorganizowany przejazd z/do Niemiec
- Wyżywienie oraz zakwaterowanie
- Kurs doszkalający z języka niemieckiego

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na. numer: 882128820 o treści: 5688 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

 

Czekamy na Twoją aplikację!
 
aplikuj
 
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

 

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75955 ofert pracy. Sprawdź!