Kierowca kat. C+E

"Gi Group" Sp. z o.o.

Oświęcim

2016-09-21

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Poszukujesz stabilnego zatrudnienia? Pracy, w prężnie rozwijającej się firmie? Posiadasz czynne prawo jazdy kategorii C+E?

Nie czekaj – aplikuj !!!

Obecnego dla naszego Klienta z branży produkcyjnej, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Oświęcim

Nr ref.: K/OF/16

Opis stanowiska:

-Transport krajowy;

-Udział w załadunku rozładunku (okazjonalnie).

Wymagania:

-Roczne doświadczenie w przejazdach krajowych;

-Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie;

-Ważne prawo jazdy kat. C+E;

-Ważne kurs na przewóz rzeczy;

-Ważna karta kierowcy.

Nasz Klient oferuje:

-Praca w prężnie rozwijającej się firmie;

-Poszerzenie doświadczenia zawodowego;

-Krótkie trasy;

-3 wolne wakaty.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać do osoby prowadzącej projekt na adres: APLIKUJ (telefon kontaktowy: 662-063-945) wraz z numerem referencyjnym w temacie wiadomości.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.