Asystent regionu/przedstawiciel handlowy

UniFund

Olsztyn

2016-09-21

Firma konsultingowa zajmująca się pozyskiwaniem dotacji z funduszy unijnych zatrudni:

- przedstawiciela handlowego

- asystenta regionu

- konsultanta

Osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za kontakt z klientem , przedstawianie oferty firmy oraz udzielanie podstawowych informacji w zakresie funduszy europejskich.

Zakres obowiązków:

- opracowywanie ofert dla klienta

- kontakt z klientem

- udzielanie konsultacji

Wymagania:

-znajomość tematyki funduszy unijnych , zwłaszcza perspektywy finansowania 2014-2020

-wykształcenie związane z tematyką funduszy europejskiej, mile widziani studenci Europeistyki, Stosunków Międzynarodowych, Ekonomii

- mile widziane doświadczenie związane z obsługą klienta.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- pracę w pełnym wymiarze godzin lub elastyczne godziny pracy

- stałe zatrudnienie

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji na adres: APLIKUJ