Frezer

GLADPOL

Roermond

2016-09-21

Nasza Firma P.H.U. „GLADPOL” z siedzibą w Polsce została założona w 1992 roku. Specjalizujemy się w pracach branży metalowej współpracując z Firmami Belgijskimi i Holenderskimi.

Ogólnie zatrudniamy ok. 200 pracowników różnych specjalności mianowicie: spawaczy, ślusarzy, monterów, malarzy – piaskarzy. Jest to wykwalifikowana kadra. Wymagamy od naszych pracowników dużych umiejętności i kwalifikacji. Oferujemy dobre warunki zatrudnienia.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy, poszukujemy osób na stanowisko : Frezer, miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:

- frezowanie półfabrykatów metalowych
- niwelowanie niedoskonałości materiałów ze stali/ metalu

Wymagania:

- zdolności manualne
- uczciwość
- umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim/ angielskim w piśmie i mowie  w stopniu   komunikatywnym

Oferujemy:

- zakwaterowanie
- pracę w prężnie rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- wynagrodzenie wypłacane terminowo
- możliwość rozwoju swoich umiejętności

CV prosimy wysyłać pod adres e-mail : APLIKUJ