MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - EUROPA ZACHODNIA

Hussar Gruppa S.A.

Sombreffe

2016-09-21

MIĘDZYNARODOWY SERWIS POMOCOWY HUSSAR ANGELS poszukuje fachowców do pracy na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Nr Ref.: SMCH/BEL/0316

Miejsce pracy: Europa Zachodnia

Jeżeli jesteś entuzjastycznie nastawiony do rozwiązywania problemów w samochodach, jeżeli lubisz dobrze wykonaną pracę i zadowolonych Klientów, potrafisz współpracować z kolegami z zespołu oraz potrafisz pracować bez specjalnego nadzoru – chcemy Cię poznać. Przyłącz się do naszego zespołu.

Opis stanowiska:

- realizacja zleceń serwisu HUSSAR Angels na terenie Europy Zachodniej

- diagnostyka i naprawa samochodów ciężarowych

- praca w dwuosobowych załogach

Wymagania:

- minimum 2 lata doświadczenia w naprawie samochodów ciężarowych

- bardzo dobra znajomość zagadnień mechaniki samochodów ciężarowych

- znajomość technologii napraw

- zaświadczenie o niekaralności

- prawo jazdy kat. B

- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

- dobra organizacja pracy

- dbałość o powierzone narzędzia i czystość stanowiska pracy

Oferujemy:

- umowa o pracę

- wynagrodzenie 7.000 - 8.000 złotych

- system pracy 4/1 (4 tygodnie pracy tydzień wolnego)

- zakwaterowanie i dojazd na koszt Pracodawcy

- opieka koordynatorów serwisu

- możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV na adres APLIKUJ , podając w temacie maila Nr Ref.: SMCH/BEL/0316