Pracownik magazynowy / Ekspedientka w Cukierni

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Szczecinek

2016-09-21

Dla naszego Klienta, cukierni z wieloletnią tradycją, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik magazynowy / Ekspedientka w Cukierni.

Nr ref.: ecm/szc/2016
Miejsce pracy: Szczecin (Niebuszewo)  

Zadania:
- ważenie i pakowanie towaru,
- przygotowanie wyrobów cukierniczych do transportu.

Wymagania:
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- sprawność fizyczna,
- odpowiedzialność.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej w trakcie okresu próbnego, następnie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- pracę pięć dni w tygodniu w godzinach 5:00 - 13:00 (w dniach od poniedziałku do niedzieli).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: APLIKUJ z wpisanym nr ref.: ecm/szc/2016 w temacie wiadomości.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez ANTIDOTUM Agencję Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie (adres: ul. Pocztowa 2/2, 70-356 Szczecin), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 11435 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z ANTIDOTUM Agencją Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne."

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

 

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.