Inżynier Spawalnik

IdeaHR

Kostrzyn nad Odrą

2016-09-21

IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Obecnie dla naszego klienta, firmy w Kostrzynie nad Odrą. poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

INŻYNIER SPAWALNIK

Oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe
  • Certyfikaty EWE/IWE, VT2
  • Doświadczenie na stanowisku przy produkcji elementów konstrukcji stalowych
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, znajomość programów CAD
  • Bardzo dobra znajomość procesów spawalniczych
  • Umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobrej organizacji pracy
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Oferta skierowana także do osób z niewielkim doświadczeniem zawodowym

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie wszelkiego rodzaju prac związanych z procesami spawania, zgrzewania
  • Kontrola dokumentacji spawalniczej

Firma oferuje

  • Atrakcyjne warunki pracy na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku przy ciekawych projektach
  • Rozszerzony pakiet socjalny (motywacyjny system premii i nagród rocznych, prywatną opiekę medyczną, prywatne ubezpieczenie na życie, kurs językowy)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75480 ofert pracy. Sprawdź!