Młodszy Specjalista ds. Lean Manufacturing

IdeaHR

Kostrzyn nad Odrą

2016-09-21

IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Obecnie dla naszego klienta, firmy w Kostrzynie nad Odrą. poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. LEAN MANUFACTURING

Oczekiwania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym (Excel)
  • Znajomość programu AutoCAD będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność, sumienność, dobra samoorganizacja, zdolności analityczne

Opis stanowiska:

  • Usprawnianie istniejących procesów
  • Pomoc we wdrożeniu oraz nadzór nad efektywnym funkcjonowaniem systemu opartego na Lean Manufacturing
  • Pomoc przy wprowadzaniu do organizacji dobrych praktyk Lean Manufacturing
  • Rozwijanie kultury ciągłego doskonalenia w organizacji
  • Poszukiwanie możliwości i koordynacja działań usprawniających
  • Zarządzanie procesem ciągłego doskonalenia ( aktualizacja dokumentacji, plików itp.)

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76571 ofert pracy. Sprawdź!