Inżynier Konstruktor

IdeaHR

Gorzów Wielkopolski

2016-09-21

IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.
Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

INŻYNIER KONSTRUKTOR
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe mechaniczne (preferowany wydział mechaniczny : mechanika, automatyka, robotyka, budowa maszyn, mechatronika),
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (B1) - warunek konieczny
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziane doświadczenie w aplikacjach CAD typu CATIA / AUTOCAD
  • Samodzielność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dynamika w działaniu
  • Oferta skierowana także do absolwentów poszukujących możliwości zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego

Opis stanowiska

  • Współpraca z konstruktorami i przygotowanie dokumentacji rysunkowej,
  • Kontrola rysunków, wyjaśnianie systemowych oraz technicznych niezgodności,
  • Wprowadzanie i pielęgnacja zmian konstrukcyjnych w rysunkach

Firma oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Szkolenia rozwijające umiejętności
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U. Nr. 133, poz 883)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76573 ofert pracy. Sprawdź!