Analityk Sprzedaży

IdeaHR

Gorzów Wielkopolski

2016-09-21

IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Dla naszego klienta firmy z branży ubezpieczeniowej poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

ANALITYK SPRZEDAŻY
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska:

  • Kompleksowe przygotowywanie szczegółowych raportów sprzedażowych
  • Tworzenie analiz sprzedażowych i wskaźników dla poszczególnych regionów
  • Weryfikowanie danych w systemach wspierających sprzedaż
  • Kontrola poprawności raportowania zgodnego z obowiązującymi procedurami
  • Przygotowywanie prezentacji, analiz i wykresów obrazujących wyniki sprzedażowe
  • Rozwój narzędzi raportowania i systemów informacyjnych
  • Rozwój zakresu, rodzaju i sposobu analiz sprzedaży dla wsparcia kierownictwa
  • Implementacja danych do aplikacji internetowych

Wymagania:

  • Biegła znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel- warunek konieczny
  • Umiejętność pracy na dużych zbiorach danych
  • Wykształcenie kierunkowe (np. matematyka, informatyka, statystyka, analityka)
  • Umiejętności analityczne
  • Chęć do ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności
  • Zaangażowanie i wykazywanie inicjatywy
  • Znajomość Tableau Reader będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dobrą atmosferę przy współpracy z dynamicznym zespołem
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów poprawiających jakość tworzonych raportów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U. Nr. 133, poz 883)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76119 ofert pracy. Sprawdź!