Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

StarVest Group Sp. z o.o

Katowice

2016-09-21

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za planowanie i wdrażanie akcji promocyjnych w prasie i internecie.

Podstawowe Obowiązki:

  • doradztwo w zakresie reklamy i PR
  • aktywne pozyskiwanie klientów do współpracy,
  • przygotowanie i prezentacja oferty,
  • negocjowanie cen i warunków,
  • podtrzymywanie relacji z dotychczasowymi Klientami,
  • inicjowanie, kreowanie i realizacja nowych pomysłów i rozwiązań w oparciu o potrzeby klientów.
Wymagania
  • min. wykształcenie średnie,
  • doświadczenie w pracy z klientem (B2B),
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
  • umiejętność utrzymania długofalowych relacji z klientami,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • motywacji do dużych zarobków,
  • znajomość j. obcego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę stacjonarną od pon. do pt. (wolne weekendy),
  • stabilne warunki zatrudnienia: podstawa od 1500 do 2tys. zależne od doświadczenia,
  • premia i prowizja liczona od pierwszego dnia pracy,
  • relatywny wpływ na wysokość swoich zarobków,
  • możliwość rozwoju i awansu na menedżera zespołu

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!