MANAGER SPRZEDAŻY

IdeaHR

Gorzów Wielkopolski

2016-09-21

IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Dla naszego klienta firmy z branży ubezpieczeniowej poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska:

  • Rozliczanie wyników sprzedaży
  • Nadzór nad pracą biur własnych sieci (woj. lubuskie i zachodniopomorskie)
  • Doradztwo techniczne i handlowe w zakresie produktów firmy
  • Wsparcie merytoryczne biur
  • Realizacja polityki handlowej na terenie regionu poprzez motywowanie do sprzedaży i aktywne wspieranie w działaniach sprzedażowych
  • Monitorowanie wyników i postępów w działaniach podległych biur
  • Raportowanie wyników pracy
  • Monitorowanie rynku i zachodzących w nim zmian

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Min. 4 lata doświadczenia w pracy w branży ubezpieczeniowej
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem sprzedażą
  • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • Otwartość na podróże służbowe
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Szkolenia produktowe
  • Samochód służbowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U. Nr. 133, poz 883)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76330 ofert pracy. Sprawdź!