Elektryk/ Automatyk

IdeaHR

Gorzów Wielkopolski

2016-09-21

IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Dla naszego Klienta, firmy z branży papierniczej, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

ELEKTRYK/AUTOMATYK

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. zawodowe kierunkowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia do 1KV
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Usuwanie awarii elektrycznych
  • Wykonywanie okresowych pomiarów kontrolnych
  • Serwisowanie  maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do wysyłania aplikacji.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U. Nr. 133, poz 883)."

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76854 ofert pracy. Sprawdź!