KIEROWNIK DZIAŁU WSPARCIA SPRZEDAŻY

IdeaHR

Kostrzyn nad Odrą

2016-09-21

IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z Kostrzyna nad Odrą, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klientów na podległych rynkach
  • Obsługa zamówień, przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych
  • Współpraca z działem koordynacji i raportowanie do centrali firmy w Brukseli.

Oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży lub serwisu
  • Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację w kontaktach z klientami oraz przygotowanie raportów
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale logistyki.

Oferta:

  • Pracę w międzynawowym zespole na samodzielnym stanowisku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Rozbudowany pakiet medyczny dla pracowników i członków rodziny.

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76853 ofert pracy. Sprawdź!